Budowa maszyn przemysłowych

PROJEKTOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Projektowanie jest początkową fazą zarówno budowy nowych maszyn, jak również modyfikacji już istniejących stanowisk. Etap ten rozpoczyna się od poznania oczekiwań klienta dotyczących funkcjonalności systemu, dostosowanych do wymogów sprzętowych i wizualnych będących standardem kontrahenta. Bogate doświadczenie w branży mechatronicznej oraz doświadczony zespół inżynierów, zapewniają wykonanie indywidualnego projektu w oparciu o niezawodne komponenty oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Zarówno projekt konstrukcyjny, jak i elektrotechniczny gwarantują bezpieczeństwo i ergonomię pracy.

PRODUKCJA DETALI

Dzięki wewnętrznej narzędziowni detale wchodzące w skład konstrukcji budowanych maszyn wykonujemy we własnym zakresie. Posiadamy własny park maszynowy pozwalający na produkcję zarówno prostych, jak i zaawansowanych technologicznie elementów w zakresie obróbki skrawaniem oraz konstrukcji spawanych. Zróżnicowany park maszynowy umożliwia produkcję skomplikowanych i precyzyjnych detali. Projektujemy i wytwarzamy elementy z różnego rodzaju materiałów. Stawiamy na wysoką jakość usług, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

MONTAŻ

W oparciu o wcześniej przygotowane dokumentacje maszyn i stanowisk realizowany jest ich montaż. Naszym atutem jest dbałość o szczegóły i estetykę. Doświadczenie i kreatywność zespołu pozwalają sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Precyzja montażu i sumienność gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie systemu.

PROGRAMOWANIE

Domeną działu programowania jest tworzenie zaawansowanych aplikacji z szerokiego spektrum automatyki przemysłowej.

Realizujemy projekty z zakresu:

  • robotyki,
  • techniki serwonapędowej,
  • zaawansowanej diagnostyki,
  • konfiguracji sieci przemysłowych,
  • bezpieczeństwa maszyn,
  • wizualizacji SCADA,
  • zaawansowanych systemów wizyjnych.

Zastosowanie systemów wizyjnych sprawdza się szczególnie w obszarach kontroli jakości produkcji na liniach automatycznych, gdzie wymagana jest duża powtarzalność komponentów. Szczególnie w przypadkach gdzie wydajność linii, oraz skomplikowanie detali jest na tyle duże, iż operator nie jest w stanie wykryć wszystkich błędów.

URUCHOMIENIE

Uruchomienie jest finalnym etapem produkcji maszyn i stanowisk. W tej fazie projektu dzięki wspólnej pracy poszczególnych działów zapewniamy pełną funkcjonalność maszyny. Poprzez szczegółowe testy i kontrole potwierdzamy najwyższą jakość naszych usług i produktów. Ścisła współpraca z klientem pozwala na sprawne dokonywanie uruchomienia, umożliwia wprowadzeni modyfikacji na różnych etapach projektu. Takie podejście umożliwia sprawne przeprowadzenie odbiorów powierzonych projektów.