Usługi CNC

Toczenie i frezowanie CNC to niezwykle precyzyjne metody wykorzystywane do prototypowania oraz wytwarzania elementów wymagających dokładnego cięcia i wiercenia. Proponujemy kompleksowe rozwiązania wykorzystujące zaawansowane systemy CAD/CAM obejmujące projekt, metodę wytwarzania i końcowy produkt. Dysponujemy nowoczesnymi i wydajnymi maszynami CNC obsługiwanymi przez doświadczonych operatorów. Oferujemy usługi precyzyjnego frezowania CNC dla branży motoryzacyjnej, rolniczej, lotniczej, a także przemysłu stoczniowego, maszynowego, budowlanego, wydobywczego i innych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Precyzyjna obróbka CNC

Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce CNC metalu oraz stali nierdzewnej, czarnej, metali kolorowych, tworzyw sztucznych oraz szerokiej gamy własnych materiałów i powierzonych przez Klienta. Każdy etap toczenia i frezowania jest zakończony skrupulatną kontrolą jakości. Doświadczeni inżynierowie pracują według najwyższych standardów obejmujących dokładne sprawdzanie wszystkich wymiarów i tolerancji. Tylko elementy spełniające surowe normy jakościowe przechodzą do kolejnych etapów. Wymagające podejście gwarantuje, że wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane elementy, są zgodne z wymaganiami projektu. Bez względu na to czy tworzymy jeden element charakteryzujący się wysokim poziomem szczegółowości, czy seryjne elementy o powtarzalnych wymiarach, zawsze dążymy do perfekcji.

 

Usługi CNC – kluczowe korzyści

Toczenie i frezowanie CNC jest doskonałym wyborem zarówno w przypadku pojedynczych elementów, jak i masowego wytwarzania precyzyjnych części. Jedną z największych zalet tej metody jest oszczędność czasu. Połączenie zaawansowanych programów do prototypowania oraz wydajnych i jednocześnie bardzo dokładnych maszyn gwarantuje szybkie wytwarzanie. Kolejną zaletą usług CNC jest możliwość przeprowadzenia dokładnych symulacji komputerowych obejmujących każdy etap wytwarzania. Takie podejście pozwala uniknąć ewentualnych błędów i tym samym zredukować czas oraz koszty jeszcze na etapie projektowania. Przeprowadzanie symulacji komputerowych to najskuteczniejsza metoda gwarantująca bezpieczeństwo i pozwalająca na wprowadzanie szeregu modyfikacji oraz optymalizacji procesu.

 

Dodatkowe informacje o toczeniu i frezowaniu CNC

Podejmujemy współpracę zarówno w obrębie pojedynczych projektów wymagających najwyższej precyzji wykonania, jak i masowego wytwarzania szczegółowych elementów, bez względu na stopień skomplikowania zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usług CNC, zachęcamy Państwa do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą w znalezieniu najlepszego rozwiązania, dopasowane do konkretnych oczekiwań.

Usługi CNC dla mechaniki precyzyjnej

Automatyzacja stanowi klucz do wydajności i jakości produkcji – stąd tak niebywale ważną rolę we współczesnym przemyśle odgrywa obróbka numeryczna CNC. Całość procesu – od przygotowania modeli 3D poszczególnych detali, poprzez programy sterujące tokarkami i frezarkami CNC, aż po właściwą produkcję elementów – opiera się na wysoce zaawansowanym oprogramowaniu, pozwalającym programistom CNC oraz operatorom przewidzieć każdy, najmniejszy nawet szczegół technologiczny i zoptymalizować proces wytwarzania pod kątem czasu produkcji czy też zużycia materiału, a co za tym idzie – również kosztów usługi CNC.
Odwzorowanie skomplikowanej geometrii elementów mechanizmów, napędów, bądź wyspecjalizowanych obudów – które byłoby bardzo trudne lub wręcz niemożliwe przy użyciu konwencjonalnych narzędzi do obróbki skrawaniem – nie stanowi żadnego problemu dla wieloosiowych centrów obróbczych CNC. Odpowiednie przygotowanie produkcji wymaga jednak współpracy doświadczonych operatorów maszyn numerycznych z ekspertami w dziedzinie projektowania i optymalizacji konstrukcji oraz wytrzymałości mechanicznej. Dlatego też w DS-Technic zatrudniamy wysoce wykwalifikowany zespół inżynierów i techników, odpowiedzialnych za wszystkie etapy przygotowania dokumentacji i plików CAM oraz produkcji wraz z końcową obróbką elementów. W przypadku szczególnie wymagających projektów oferujemy także możliwość przeprowadzenia symulacji komputerowych, pozwalających uniknąć potencjalnych problemów zarówno podczas produkcji, jak i późniejszej eksploatacji wytwarzanych detali.

Polecamy także nasze pozostałe usługi: Systemy wizyjne | Projektowanie 3d | Obróbka metali | Maszyny przemysłowe